Hiszpania

Uczestnicy wyjazdu

Organizator
avatar-medium
Maria Cz.

Informacje

Zrealizowany

Cel: Hiszpania

Data: 03-05-2019 - 10-05-2019 (7 dni)

1 Osób uczestniczyło w wydarzeniu

Podróżował w grupie

Środek tranportu: Samolot

Miejsce wyjazdu: Wrocław

Opis

Zgrana grupa aktywnych, pomysłowych i dobrze zorganizowanych kobiet w wieku 55-60, która co roku podróżuje w inne miejsce, tym razem zdecydowała się na wyjazd do Andaluzji. Planujemy przelot samolotem Ryanair z Wrocławia do Malagi, pobyt w apartamencie i zwiedzanie wynajętym na miejscu samochodem. Ponieważ jedna z naszych koleżanek nie może jechać - szukamy fajnej babki w odpowiednim wieku, która lubi podróżować, zwiedzać miasta, zachwycić się przyrodą, skosztować miejscowej kuchni. Nie leżymy na plaży i nie przesiadujemy godzinami w kawiarniach, Jesteśmy niepalące, za to chętnie wypijemy lampkę wina lub piwo do obiadu. Wyjazd będzie zorganizowany po tzw. kosztach, dlatego będziemy same przyrządzać posiłki.

Trasa Wyjazdu

Główny cel podróży

Hiszpania

Dyskusja

avatar-medium

Leszek Bączyński

A może by tak rejs jachtem żaglowym z Lefkady na Kretę w dniach 07 maja do 31 maja. Rejs wieloetapowy. Można się zaokrętować i wyokrętować w dowolnym miejscu i czasie - najlepiej tam gdzie są lotniska, żeby bez problemów wrócić do domu. Nie są wymagane kwalifikacje żeglarskie. Jacht ok. 10 m. długości. Żeglujemy tylko w dzień ( chyba, że noc zastanie nas na pełnym morzu, ale to sporadyczne przypadki). Cena za 7 dni za całokształt to 200 Euro ( oczywiście plus koszty dolotu i odlotu). Na razie jest nas dwóch dziadków - i też sobie poradzimy, a co.
Pozdrawiam. Leszek Bączyński.
Tel. do kapitana Andrzeja Kozarskiego: 501 006 815

24-04-2019 18:52

avatar-medium

Ewa Karpiej

Witam,
jestem prawie 60 letnią kobietą, która mimo pewnych ograniczeń lubi podróże i jest otwarta na poznawanie nowych osób. Bardzo zainteresował mnie Wasz wyjazd, świetna formuła, ja też nie lubię leżenia i byłabym wdzięczna, gdybyście przygarnęły mnie do swojego grona. Wprawdzie jestem z Olsztyna, ale zawsze chciałam znowu zobaczyć Wrocław, więc mogłabym dojechać,

29-12-2018 11:21

Zaloguj się aby dołączyć do dyskusji

Relacje z podróży