Malezja

Uczestnicy wyjazdu

Organizator
avatar-medium
Joanna Drabińska
Wolne miejsce

Informacje

Planowany

Cel: Malezja

Data: 27-07-2019 - 21-08-2019 (25 dni)

2 Miejsc wszystkich

1 Miejsc wolnych

Chce podróżować w grupie

Środek tranportu: Mieszany

Planowany koszt wyjazdu na osobę: 5500zł

Miejsce wyjazdu: Warszawa

Opis

[Malezja i Singapur] [27.07 – 21.08] Poszukuję osoby chętnej na wyjazd :)
GDZIE? Malezja kontynentalna i Singapur z uwzględnieniem miast (Kuala Lumpur, Singapur, Georgetown, Melaka ), kilku dni w dżungli i snorkelingu na rafach oraz spacerów na wzgórzach herbacianych Cameron Highlands. Szczegóły i kolejność do dopracowania. (Na ten moment bilety warszawa – Kuala Lumpur w dwie strony można zdobyć za 2400 zł). Wyjazd raczej niskobudżetowy (noclegi w hostelach, aib bnb, myślałam o couch surfingu w Singapurze.Przemieszczanie się z wykorzystaniem transportu publicznego), ale nie do przesady.
KOGO SZUKAM? Osób nastawionych na intensywny wyjazd, nie bojących się kontaktu z przyrodą ;), otwartego na kontakty z ludźmi, wiek ok. 25-30 lat. Takich, którzy są zdecydowani na wyjazd i chętni do wspólnego planowania. Przed wyjazdem chciała bym się poznać na heracie/ piwie/ciastku, dlatego najchętniej osobę w zasięgu Warszawy.
O MNIE: To moja pierwsza wizyta w Azji i chciała bym jej jak najwięcej doświadczyć. Mam 27 lat i pracuję w nauce, a w Kuala Lumpurze wyląduje na konferencji. Ciekawi mnie lokalna kultura, kuchnia i muzyka. Raczej nie marudzę i zniosę cięższe warunki wyjazdowe jeśli się trafią ;)
Zapraszam chętnych i zdecydowanych.

Trasa Wyjazdu

Główny cel podróży

Malezja

Dyskusja

Zaloguj się aby dołączyć do dyskusji

Relacje z podróży